Tydzień, nie dłużej…- Znakomita komedia teatru KWADRAT! Sarasota, FL

Tydzień, nie dłużej…- Znakomita komedia teatru KWADRAT! Sarasota, FL

Tydzień, nie dłużej…- Znakomita komedia teatru KWADRAT! Sarasota, FL

Kiedy03/12/2023

Początek18:00

MiejsceRiverview Performing Arts Center 1 Ram Way, Sarasota, FL 34231

Adres6PM

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną… Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i… nieodwracalną?!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni… PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego… no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?!

„Tydzień, nie dłużej…” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…?!

 

Gwiazdorska obsada:

Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak/ Ilona Chojnowska
Marc – Paweł Małaszyński