"To musi byc milosc"- romantyczna komedia

„To musi byc milosc”-  romantyczna komedia

„To musi byc milosc”- romantyczna komedia

Kiedy02/05/2022

Początek19:00

MiejscePickwick theatre

Adres7PM

TRZY SIOSTRY. JEDNA ZA WSZYSTKIE, WSZYSTKIE ZA MIŁOŚĆ!
„A MUSI BYĆ MIŁOŚĆ” świąteczna komedia romantyczna już w grudniu w Stanach Zjednoczonych. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m. en. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska y Jan Englert.
„Widz poczuje się w kinie jak na emocjonalnym rollercoasterze – w jednej chwili będzie ronił łzy wzruszenia, aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Myślę, że każdy – singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach – odnajdą w naszym filmie cząstkę siebie ”- tak o„ To musi być miłość ”mówi Małgorzata Kożuchowska.
Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, con el estilo de Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?
„To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.