Stand UP!!!- Olka Szczęśniak/ Adam Van Bendler. NewYork.

Stand UP!!!- Olka Szczęśniak/  Adam Van Bendler. NewYork.

Stand UP!!!- Olka Szczęśniak/ Adam Van Bendler. NewYork.

Kiedy09/10/2023

Początek15:00

MiejscePolish Slavic Center 177 Kent St. Brooklyn, NY 11222

Adres3PM

Olka Szczęśniak to stand-uperka z Częstochowy. Na scenie od 2013 roku. Jej stand-up wyprzedają się jak świeże bułeczki. Zaczynała w grupie Comedy Lab w Krakowie. Obecnie występuje z ponad godzinnym programem ”Skąpiec poznawczy”. Jej poprzednie programy „Zespół HAJSpergera”, „Dystans krytyczny” oraz „Wszyscy jesteśmy hipokrytami” można obejrzeć w całości na jej kanale na YouTube.
Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem ogólnopolskiej trasy ”Stand-up Skład”, w której brała udział czołówka polskiego stand-upu.Nagrała również 25 minutowy materiał dla renomowanej platformy NETFLIX.

Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą prawie dwa tysiące występów Stand-upowych w całym kraju i za granicą. Jego wąsatą stylówkę i niepodważalną charyzmę zapamiętuje się błyskawicznie, szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem, a filmy z jego speciali na YouTube gwarantują wielomilionowe wyświetlenia.
Co roku pojawia się na największych salach koncertowych oraz występuje na najbardziej prestiżowych imprezach w Polsce. Wyróżnia go mistrzowska skuteczność w rozbawianiu publiki każdego rodzaju. A to, dzięki uniwersalnym tematom, rewelacyjnym kontakcie z publiką oraz charyzmie scenicznej, którą mógłby obdzielić kilku artystów.