"Festival Polonaise" Sarasota Florida

„Festival Polonaise” Sarasota Florida

„Festival Polonaise” Sarasota Florida

Kiedy05/13/2023

Początek15:00

MiejsceJD Hamel Park 199 Bayfront Dr, Sarasota, FL 34236

Najlepszy i największy Polonijny Festiwal w USA – w maju takze na Florydzie!
Florida Festival Polonaise Sarasota w JD Hamel Park to wydarzenie, które łączy miłośników sztuki, kultury, kuchni i muzyki.
Do wspólnej zabawy w Sarasocie zapraszają KONEVENTS Festivals, Sloneczne Radio, Mojbilet.com, a także patroni medialni radio Polski FM, Sling TV oraz portal informacyjny Wiadomosci.com.
To wyjątkowa okazja, żeby w ten Polski weekend zapomnieć o rzeczywistości i spotkać się z rodziną i znajomymi, w miejscu pełnym pozytywnej energii, dobrej muzyki i pysznego jedzenia. W programie koncerty artystów polskiej i amerykanskiej estrady, spotkania z gwiazdami.
Oprócz występów artystycznych na profesjonalnie przygotowanych scenach, uczestnicy festiwalu będą mogli skosztować produktów polskiej kuchni, a także wziąć udział w licznych konkursach grach i pokazach dla dzieci
Zorganizowanie Festivalu Polonaise jest zaszczytem dla lokalnej Polonii, która tym sposobem może podzielić się swoim narodowym dziedzictwem. Festival Polonaise to polski festiwal na Floriydzie, który zapewni niezapomniane wrażenia kulturalne i rozrywkowe Tobie i Twojej rodzinie.