"Ania"-Film o Ani Przybylskiej - Dodatkowe pokazy!!!!

„Ania”-Film o Ani Przybylskiej – Dodatkowe pokazy!!!!

„Ania”-Film o Ani Przybylskiej – Dodatkowe pokazy!!!!

Kiedy11/04/2022

Początek20:00

MiejscePickwick Theatre 5 S Prospect Ave, Park Ridge, IL 60068

Adres8PM

Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie znanej m.in. z roli „Marylki” z serialu Złotopolscy oraz filmów m.in „Ciemna Storna Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc.”
Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy  opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast  o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.
Pełnometrażowy film dokumentalny „ANIA” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym.
Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą̨ m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów: Katarzyny Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Pawła Wawrzeckiego, Michała Żebrowskiego oraz innych.